Таке життя, і я у ньому пішка...

Кохання врятує це збідніле життя!

Miriam

Жорстоке кохання...

Люди багато говорять про кохання...Вони говорять, що це велике і прекрасне почуття... Говорять, що кохання змінює людину у ліпшу сторону...Але вони в той же час опускають думку, що кохання- це жорстокість життя!...!...!

Кохання - жорстока жінка...

Жорстока тому, що любить серце, а воно, як відомо не знає границь і відстані...Серце любить того, кого, можливо, ніколи не буде поруч. Жорстоко знати, що руки коханої людини обнімають не тебе, а губи цілують...Жорстоко усвідомлювати, що ніколи ти не відчуєш його ніжного подиху на своїх плечах. Не відчуєш подиху який заставляє серце битися з новою силою. Жорстоко знати, що не побачиш навпроти себе його смарагдові очі, котрі заглядають просто у глибини твоєї душі і читають там найпотаємніші бажання... Жорстоко знати, що небуде ніхвилини щоб усамітнитися і почути, як хлопають його пухнасті вії і б’ється для тебе його гаряче серце... Ніколи не відчуєш, як обіймають тебе його сильні руки, як цілують тебе його трішки вологі губи... Не відчуєш цілунків, які дарують відуття м’якої шовкової ковдри на твому тілі... Жорстоко знати, що ніколи ти не доторкнешся до його волосся, яке мяко спадає на широкі плечі і жде коли хтось лагідно загорне його за вушко і скаже: „ Я тебе ЛЮБЛЮ! ” Ніколи ти не потривожиш ніжний оксамит його теплої шкіри ...

Його руки ніколи не принесуть тобі сніданок... Він ніколи не розбудить тебе на світанку поцілунком наче „сплячу красуню”...Ніколи не будеш зустрічати з ним сонце на світанку і проводити його у інші країни на заході!.!.!. Жорстоко знати, що більш ніколи не зустрінуться два такі різні і водночас такі одинакові погляди... Ніколи він не закінчить ту фразу, яку розпочнеш ти...

Ми такі різні і такі одинакові... Ми так близько серцем і так далеко у просторі один від одного, що аж страшно подумати про це... Я знаю про нього майже усе, а він про мене нічогісінького... Він мій чорний янгол, який кличе за собою не усвідомлюючи цього... Кличе у прірву невідомого...

А що готує мені майбутнє незанє ніхто?... Та я знаю одне, що ніколи не забуду його чарівної постаті і імені...! ;) 

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 48

Реально, не читабельне.

Мои фотоальбомы

Жорстокість кохання!...

Не так серце любить, щоб з ним поділиться,

не так воно хоче, як Бог нам дає...(Т.Г.Шевченко.)

Опрос

Для чого потрібне кохання?

Календарчик
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7