Таке життя, і я у ньому пішка...

Кохання врятує це збідніле життя!

Miriam

Чому люди залишають один одного?(Кохані)

Навіщо ті люди, які тебе колись любили більше життя...залишають...тебе?Чому зникають почуття і довіра між людьми?

За яких обставин вони нехочуть нас бачити і говорити з нами...ЧОМУ?

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 54

принцыпы, гордость... не знаю что еще...

человек котогрого я очень любила обиделся на меня нав навсегда , только за точто я дала ему пощечину....

это был повод, поверь...

я своему парню тоже пощечину влепила,когда заслужил,и мы вмести до сих пор,и всё хорошо....а если парень ушел из-за пощечины- это был не повод,а просто отмазка с его стороны...

вот и я о том же - иногда парни терпят целые истерики, а пощечина это такая мелочь...

ты меня наверное не поняла!Это была не ПРИЧИНА, а ПОВОД - это 2 больших разницы!

угу) я теж колись згаряча вліпила ляпасу свому хлопцю, думала він мене за це вб*є на місці (дуже вже складний був характер, море амбіцій і принципів), але ні, не вбив, а навіть сказав що розуміє мене) а про те щоб через це йти... це таки відмазка!

мой тоже извинился...сказал что меня понимает,сам виноват был=))

та тут, якщо читати пост+коменти, в хлопця суцільні приводи і відмазки щоб розірвати стосунки. Хоча, в таких ситуаціях винні обоє.  І взагалі жодне вогнище не палатиме, якщо в нього не підкидуватимуть хмизу...

p.s. внизу висловила свою думку про любов і просто пристрасть, що, напевне, тут і мало місце.

Мои фотоальбомы

Жорстокість кохання!...

Не так серце любить, щоб з ним поділиться,

не так воно хоче, як Бог нам дає...(Т.Г.Шевченко.)

Опрос

Для чого потрібне кохання?

Календарчик
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7